Bağkur Hak Sahipliği Sorgulama


Bağkur Hak Sahipliği Sorgulama

Bağkur Hak sahipliği sorgulama uygulaması ile Bağkur provizyon sorgulama ve Bağkur aktivasyon sorgulama işlemlerini uygulamaya alabilirisiniz. Basit ve pratik yöntemler arasında yer alan Bağkur hak sahipliği sorgulama adımı Sosyal güvenlik kurumları aracılığı ile işleme alınmaktadır. Bağkur hak sahipliği sorgulama işlemi turkiye.gov.tr sitesi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bağkur hak sahipliği işlemi için E-Devlet şifresi edinmeniz gerekmektedir. E – Devlet şifresine sahip olmak istiyorsanız şahsınıza en yakın PTT şubesi aracılığı ile irtibata geçmeli be TC kimlik no ile başvuru işleminizi gerçekleştirmelisiniz.

Bağkur hak sahipliği sorgulama işlemi için kullanılan E-Devlet şifresine sahip olmak için 2 TL’lik ücret ödemeniz gerekecektir. PTT aracılığı ile işleme alacağınız E-Devlet şifresi ile Bağkur hak sahipliği sorgulama uygulamasını işleme alabilirsiniz. Kimlik doğrulama işleminde E-Devlet şifresi, mobil imza, TC kimlik kartı ve elektronik imzayı uygulamaya alabilirsiniz. Bağkur provizyon olarak adlandırılan, Bağkur halk sahipliği sorgulama işlemi aracılığı ile kişinin tüm hastanelere müracaat etmesi durumunda sağlık kurumları online prozviyon uygulamaları yapmak için güvenli ağ yollarını kullanmaktadır. Turkiye.gov.tr sitesi ile Bağkur hak sahipliği işleminizi başlatabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız bu işlemde öncelikle sorgulama platformu sizden TC kimlik numaranızı isteyecektir. Daha sonra sahip olduğunuz E-Devlet şifrenizi girmeniz gerekecektir. TC kimlik ve E-Devlet şifresini doğrulamanız ardından işleminizin tanımlanmasını beklemelisiniz. Eğer  TC kimlik ve E-Devlet şifresi ile kimlik doğrulamak istemiyorsanız farklı seçenekleri kullanabilirsiniz.

İşleme alacağınız Bağkur hak sahipliği sorgulama uygulaması mobil imza, elektronik imza ve TC kimlik kartı aracılığı ile de işleme alınmaktadır. Sizlerde kendinize uygun seçeneği gerçekleştirerek Bağkur halk sahipliği sorgulama uygulamasını işleme alabilirsiniz. Gireceğiniz sorgulama platformu ile kısa zaman zarfında tüm sorularınızı yanıtlayabilirsiniz.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed