Bağkur Sicil No Sorgulama


Bağkur Sicil No Sorgulama

İnternet üzerinden gerçekleştirilen resmi sorgulamalar Her geçen zaman diliminde daha etkin bir hale gelerek kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlıyor. Yenilenen SGK hizmetleri ile birlikte çalınan SSK ve Bağkurluların her türlü işlemleri ve sorgulamaları artık devletin resmi sitesi ile internet üzerinden yerine getirilebilecektir. Vatandaşlarımız ev, işyeri veya internetin bağlı olduğu her hangi bir mekanda internet sorgulama hizmetlerini yerine getirebilecektir.

Bu etkin kullanımın yanında En çok merak uyandıran konuların başında ise internet sorgulamalarının hangi veriler ile elde edilebileceği konusudur. Geçmiş yıllarda PTT tarafından dağıtımı üstlenen şifreler ile vatandaşlar Türkiye gov tr üzerinden bu tür sorgulamalarını yerine getirme görevini yapmaktaydı.

Peki hangi bilgilerimizi sorgulama sistemine girerek sicil no öğrenebiliriz?

Çalışanların nitelikli bilgiler elde etmek istediği en önemli sorulardan biri hiç kuşku yok ki sorgulama mekanizmasından nasıl etkili bir biçimde faydalanılabileceğidir. SGK yetkilileri sorgulamaların net ve güvenilir bir biçimde elde edilmesi için her çalışan ve emekli vatandaşlarımız için farklı birer Bağkur sicil numaraları oluşturmuştur. Bu numara ile Bağkur sorgulamalarına binaen aklınıza gelebilecek her türlü sorgulama hizmetini kısa sürede elde edebilirsiniz. böylece bu bilgileri de resmi birer evrak olarak değerlendirebilirsiniz. Yeni SGK yasasına göre resmi kurumlara ait internet sitelerinden alınan her türlü çıktı, resmi evrak mahiyetinde olduğu için bu işlemler sonucunda alınan evraklar resmi olarak kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

hüseyin topçu
08 Mart 2016 - 7:30 pm

1992 den bağkurluyum ne zaman emekli olurum toplu ödeme yapabilirmiyim

Engin kilic
14 Nisan 2016 - 7:57 pm

SSK sicil No sorgulama

Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed