BEDAŞ Fatura Sorgulama


BEDAŞ Fatura Sorgulama

 

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) adını 1995 yılında almıştır ve TEDAŞ’a bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır, hizmetleri İstanbul Avrupa Yakası ile sınırlıdır. 2013 tarihinde özelleştirilmiştir ve 3 farklı firmanın bünyesinde İstanbul Avrupa Yakası elektrik dağıtım işine devam etmektedir.

Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günümüz imkanları göz önünde bulundurarak artık fatura kuyruğuna gerek kalmadan bir çok işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Bu sistemden faydalanarak elektrik borçlarını sorgulayabilir ya da bu borçlarınızı evinizden rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden vatandaşlar sitemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurarak BEDAŞ fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün BEDAŞ sorgulama işlemleri tamamıyla ücretsizdir. Sorgulama işleminin başlangıcında ya da sonunda sizden kesinlikle bir ücret talep edilmeyecektir.

İnternet sorgulamasının yanı sıra ALO 186 BEDAŞ hattını arayarak faturanız ile ilgili detayları, gerekli işlemleri ya da arıza, kaçak kullanım ihbarı gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed