Hastane Randevu Alma – MHRS RANDEVU


Hastane Randevu Alma – MHRS RANDEVU

 

Hastaneler değişen yapıları itibari ile hastaların bütün ihtiyaçları için tamamen yenilenmiştir. Sağladıkları kolaylıklar ve artırılan kapasiteleri ile günümüzde çok daha modern hizmetler verebilmektedirler. Muayeneden tahlil kısmına, tedavi aşamalarından ameliyatlara kadar pek çok alanda bütün olanakları bile birlikte çok ciddi bir değişim sağlanmıştır.

Eskiye ait ne varsa yenilen sistemler arasında sıra alma sistemi de kendini en kullanışlı şekilde yenilemiştir. Hastaneden randevu alma işlemleri kurulan randevu ağı ile çok daha pratik bir hale gelmiştir. Teknolojiden faydalanılarak yapıldığı içinde sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Herkesin kendi imkânları ile çok kolay bir şekilde ulaşabilmesi için farklı yöntemler oluşturulmuştur.

hastane randevu alma

 

 

 

RANDEVU ALMA YÖNTEMLERİ

 Hastaneden randevu alma yöntemleri arasında ilk olarak en çok kullanılan internetten alma yöntemi gösterilebilir. Hastane randevu alma sistemi mhrs adresinden girilerek önce üye kaydı yaptırmalısınız. Diğer randevularınızda da kullanabileceğiniz bu kullanıcı adı ve şifreyi muhakkak saklamalısınız.

Giriş yaptıktan sonra önce il sonra ilçe ve seçeceğiniz hastaneyi işaretledikten sonra bütün doktorların günlük çalışma planlarını görebileceksiniz. İnternetten randevunun sağladığı kolaylıkların en başında istediğiniz doktor için istediğiniz saati seçerek muayene olabileceksiniz. Farklı arama seçenekleri ile ilçede ilde bulunan bütün hastanelere ait kayıtları tek sayfada bulabilirsiniz. Bu sayede kendinize en uygun en yakın yerdeki hastaneden rahatlıkla randevu alabileceksiniz.

İnterneti bulunmayan insanlar da hastane randevu alma sisteminde unutulmamaktadır.182 telefon hattını arayarak kimlik bilgilerinizi verdiğiniz takdirde sizin için en uygun muayene tarihi ve saati oluşturulacaktır. Müşteri temsilcileri hastalara çok kaliteli hizmetler vermektedirler. İstekleriniz doğrultusunda size sorular sorarak en doğru şekilde sizi yönlendirmiş olacaklarıdır. Gideceğiniz hastaneyi bilemeyebilirsiniz. Bu noktada da en verimli hizmeti vermektedirler.

Tabi ki bu seçeneklerin yanı sıra hastanelerimize direk geldiğinizde de kimliğinize göstererek en yakın sıra numarasını alabilirsiniz. Ama bu en dezavantajlı seçenek olacaktır. Öncelik internetten ve telefonla sipariş alan hastaların olacağından bekleme süreniz uzayabilmektedir. Bu açıdan da hastane randevu alma sistemleri içerisinde acil durumlar dışında internet ve telefon kullanmak hastaların yararına olacaktır. Ayrıca da oluşan aksilikler nedeni ile muayene olamayacağınız durumlarda iptal hakkınız mevcuttur. Muayene günü gelmeden yapılabilen iptaller ile farklı zamanlara da muayene tarihinizi erteleyebilirsiniz.

Bu sistemlerde yaklaşık bir aylık bir çalışma periyodu belli olduğundan kendiniz için en uygun tarihi çok önceden ayarlayarak, daha düzenli planlamalar yapabileceksiniz. Sistemin esas amacı ise sağlık kuruluşlarının daha verimli çalışmasının yanında hastaların daha pratik bir şekilde seçim sağlamasıdır.

 

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

Ahmet Çınar
20 Mart 2015 - 12:42 pm

Bilgi için teşekkürler. Mobil tasarımda güzel olmuş

Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed