İSKİ Fatura Sorgulama


İSKİ Fatura Sorgulama

İstanbul’da ikamet eden vatandaşlarımızın aylık su kullanımlarını ve fatura borçlarını öğrenmesi için devlet tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.

İSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eski sistemde üyelik işlemine gerek kalmadan abone numarası ya da tesisat numarası ile İSKİ borcunuzu sorgulayabiliyordunuz. Ancak yenilenen sistemde İSKİ su fatura borcunuzu öğrenmek için veri tabanına, T.C. kimlik numaranız, sözleşme numaranız, e-posta adresiniz ve sisteme giriş yaparken kullanacağınız şifre ile sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sisteme giriş yaparak fatura sorgulama, borç öğrenme, fatura itiraz, bütün mukavele işlemlerini, fatura görüntüleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde sorgulayabilir.

Eğer İSKİ’ye üye değilseniz buradan üyelik işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra sitemiz üzerinden sisteme giriş yaparak güncel İSKİ fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz. Sitemizden yapacağınız sorgulama işlemlerinde hata payı bulunmamaktadır, sonuçlar kesinlikle doğrudur. Sistemimiz İSKİ veri tabanı ile paralel olarak çalışmaktadır.

https://esube.iski.gov.tr/uyelikSec.aspx

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed