Passolig Para Yükleme – Bakiye Sorgulama


Passolig Para Yükleme – Bakiye Sorgulama
  Passolig para yükleme ve bakiye sorgulama işlemleri futbol müsabakalarında stada girişte kullanılan kartlara yönelik hesap işlemleridir. Bilindiği gibi geçtiğimiz dönemlerde statlarda daha güvenilir ortamlar oluşturulması için passolig banka kartı hayatımıza girdi. Bu yolla anlaşmalı olan bankalar ve PTT şubelerinden bakiye yüklemesi ve Passolig bakiye öğrenme yapılarak statlara kolay bir biçimde giriş yapmak mümkün olacaktır.Passolig kartın çıkarılmasının en önemli sebebi spor müsabakalarındaki güvenliğin ve düzenin sağlanmasına yönelik olmuştur. Bu kartlar aynen kimlik belgelerinin kullanımında olduğu gibi kullanılmaktadır.  Kimlik bilgileriniz, fotoğrafınız, mesleğiniz ve diğer bütün bilgiler bu kart aracılığı ile bilinen bilgiler arasında olduğu için bu işlemler resmi site aracılığı ile kolay bir biçimde incelenmektedir.Yazımızda sitemiz kullanıcılarına yönelik olarak passolig kart para yükleme ve bakiye sorgulama işlemlerini ele almaya çalışacağız. Ayrıca yazımızın devamında bulunan linki tıklayarak passolig limit öğrenme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

PASSOLİG Banka Kartımıza Hangi Noktalardan Yükleme Yapılabilir?

Ülkemizde Faaliyet Gösteren Tüm PTT Şubeleri

PTTMatikler (PTT Bankamatik)

N’Kolay İşyerleri

Banka hesaplarınızdan passolig EFT işlemleri ile

Tüm Akbank ATM’leri

N’Kolay İşlem Merkezleri

PTT Şubelerinden Nasıl Yükleme Yapılabilir?

Size en yakın PTT Şubelerine giderek passolig kart limit belirlemesini yaparak TC kimliğiniz ile yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

PTTMatiklerden Nasıl Yükleme Yapılır?

Kartsız işlem yapmak için GİRİŞ tuşuna basın.

Anlaşmalı Banka İşlemlerinden, Aktifbank’ı seçin.

Açılan menüden, PASSOLİG Kart’a Nakit Yatırma sekmesine tıklayın.

TC Kimlik numaranızı sisteme girerek devam tuşuna basın.

Bu bilgiler onayladıktan sonra yükleme yapmak istediğiniz tutarı girin ve PTTMatik’in para yükleme haznesine istediğiniz limiti yatırarak devam tuşuna basın.

EFT ile Nasıl Passolig Yükleme Yapılır?

EFT ile kartınıza para yüklemek için ilgili alanlara aşağıdaki bilgileri yazın;

Banka Adı: “Aktif Bank” seçin

İl: İstanbul seçin

Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin

Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın

Hesap Numarası: “Passolig Kart numarası veya TC Kimlik No” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.

N’Kolay İşyeri’nden Nasıl Passolig Yükleme Yapılır?

PASSOLİG Banka Kartı’nız veya TC Kimlik numaranız ile en yakın N’Kolay İşyeri’ne giderek, sadece cep telefonu numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı girerek işlemi sonlandırabilirsiniz.

Akbank ATM’lerinden Nasıl Passolig Yükleme Yapılır?

Bulunduğunuz İl veya İlçe merkezine en yakın Akbank ATM’sine gidip kartsız işlemlerden “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank Ödemeleri sekmesine basın. Bir sonraki ekrandaki hatırlatma mesajını, Devam butonuna basarak geçin. Sırasıyla para yatırmak istediğiniz Aktif Bank hesap numaranızı ve TC Kimlik numaranızı ve yatırmak istediğiniz tutarı girin. Bilgilerinizi onaylayıp, ATM’nin para yükleme haznesine belirtilmiş olan tutarı yatırın.

 
BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Sorgulama – Dul Aylığı Hesaplama Dul Maaşı Nedir? Dul maaşı, kişinin eşinin vefat etmesi sonucu mağdur ...
Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Soru Sorma Ali Tezel’e Nasıl Soru Sorabilirim? Ali Tezel’e nasıl soru sorabileceğ...
Evde Bakım Parası Evde Bakım Parası Haneye giren aylık para miktarı asgari ücretin 2/3 ünden az olan ve ba...
E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E-Nabız Kayıt Olma İşlemleri E nabız sistemi 2015 yılında yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ...

Bizi Takip Edin
Online Sorgulama Hizmetleri Facebook Online Sorgulama Hizmetleri İletişim Online Sorgulama Hizmetleri Feed